fbpx

Działamy etycznie, dynamicznie,  sprawnie i elastycznie.
Co to znaczy?
Zrobimy wszystko w obrębie prawa i dobrego gustu, aby pozyskać dla Ciebie najlepszego pracownika.
Ślusarza, programistę, handlowca, ochroniarza, pomocnika murarza czy kierownika zmiany.

Wielka mała firma.

Naszym biznesowym azymutem jest dostarczanie klientom, relacji z godnym ale opiekuńczym partnerem jakim jest asystent z naszej strony. Każdy klient jest traktowany wyjątkowo a jego biznes i jego potrzeby traktowane z pełnym zaangażowaniem. Dla nas biznes to relacja a nie tylko kolejny rekord w tabeli. Doświadczenie rzadkie na rynku agresywnej sprzedaży.

Skąd pomysł?
Nasza firma jest efektem rozmów z przedsiębiorcami, o ich  codziennych problemach – w tym również związanych z rekrutacją.
Z zebranych pomysłów powstało nowe, świeże podejście, szyte na miarę współczesnych wyzwań. Rozwiązanie potrzebne, ponieważ jednak nie da się wszystkiego wykonać samodzielnie.

Pozwól sobie na skupienie!
 
Pomijając czynności związane z indywidualnym hobby – inżynier czy prawnik nie uczą się produkować mebli dla swojego domu. Skupiają się na rzeczach które im przynoszą zyski, aby w konsekwencji zakupić potrzebne rzeczy czy usługi od specjalisty.
 
Jakość i empatia.
 
Focusujemy się wokół istniejących, dobrych rozwiązań, również związanych z budowaniem indywidualnej dla każdego klienta, strategii rekrutacyjnej. To nas nie wyróżnia od najlepszych. Nie wyróżnia nas również to, że jesteśmy rekinami portali społecznościowych i branżowych. Wyróżnia nas to, że prowadzimy konkretną, konstruktywną rozmowę oraz to, co z robimy z naszymi narzędziami – ale to już tajemnica oferty.

Zespół:

Lwia część pracy robiona jest w biurze we Wrocławiu na ulicy Świętego Mikołaja, spotkasz tutaj Paulinę oraz Kamila – osobę stojącą za całą firmą, pomysłodawcę i głównego rekrutera. Wieloletnie doświadczenie, pozyskana wiedza, szczera pasja i pokłady empatii pozwalają na przeprowadzanie niezwykłych rozmów rekrutacyjnych.

Z resztą ekipy znamy się od wielu lat. Współpracujemy ze sobą B2B i realizujemy wiele wzajemnych zleceń. Obecnie swoim zasięgiem – nie tylko z powodu informatyzacji – pokrywamy wszystkie województwa w Polsce.

Zespół składa się z weteranów rekrutacji, oraz – co naturalne – uczących dobrych nawyków i  zdobywających doświadczenie. Wszyscy nieustannie się uczymy – aby zawsze prowadzić najwyższej jakości rekrutację.

Ponieważ Ty jesteś szefem.